کلینیک تخصصی پیشگیری و درمان چاقی
از آنجایی که بیماری چاقی دارای علت های متفاوتی است، لذا کلینیک پیشگیری و درمان چاقی به منظور درمان چند جانبه این بیماری راه اندازی شده است.
این کلینیک دارای درمانگاه های تخصصی و فوق تخصصی تغذیه ، پزشکی ورزشی ، روانپزشکی ، روانشناسی ، گوارش ، قلب ، ریه ، بیهوشی ، پوست و جراحی عمومی و  پلاستیک می باشد.
علاوه بر این، امکانات پاراکلینیکی/ تشخیصی از قبیل: آزمایشگاه ، رادیولوژی، سونوگرافی و... در این مرکز در دسترس است.
بـررسـی هـای اولـیـه و درمـان
در مراحل اولیه توسط گروه مشاورین و متخصصین ما از شما سوالاتی در مورد عادات وعده های غذایی،میزان فعالیت و تاریخچه بیماری های طبی و جراحی های شما پرسیده می شود. در ادامه ضمن معاینه اولیه توسط پزشک متخصص جراح عمومی آزمایشات خاصی برای شما درخواست می شود سپس بر حسب نیاز تحت مشاوره متخصصین مختلف (تغذیه، پزشکی ورزشی، روانپزشکی، غدد و... ) قرار گرفته تا منشاء و علل اصلی چاقی شناسایی سپس روشهای متناسب برای درمان به شما پیشنهاد میگردد.

کلینیک تخصصی هموروئید ،فیشر،شقاق
اگرچه امروزه تشخیص این بیماری ساده است اما روش درمان آن بسیار مهم وحائز اهمیت است.در این کلینیک ابتدا پس از معاینه دقیق توسط متخصص جراح عمومی و تشخیص قطعی و نوع بیماری درمان جو به منظور آگاهی از روش های مختلف و متداول درمان،شناخت عوارض احتمالی هر روش بصورت آزاد و یا با استفاده از بیمه های دولتی و مکمل و در نهایت معرفی آخرین و مؤثر ترین متد درمان به گروه مشاورین درمان معرفی می شوند تا پس از مشاوره اقدامات بعدی را با آگاهی کامل انجام دهند.

جراحی و درمان هموروئید با استفاده از دستگاه starion(جدید ترین و مؤثر ترین روش درمان)
استاریون دستگاهی است که با آخرین تکنولوژی روز دنیا (ساخت کشور آمریکا) که برای تسهیل در اعمال جراحی برای بستن (ligating) و یا بریدن(cutting) بافت یا عروق مورد استفاده قرار می گیرد این دستگاه توسط یک ابزار مخصوص با استفاده از عامل گرما و فشار به طور همزمان موجب انعقاد خون و برش بافت می گردد.
تکنولوژی به کاررفته در این دستگاه گرمایی (thermal) بوده ولی برخلاف دستگاه های مشابه به دلیل دمای کنترل شده و عدم عبور جریان از بافت موجب برق گرفتگی و سوختگی حین عمل نمی شود و به همین علت دوران بهبودی بیمار کوتاه تر بوده و بیمار درد زیادی پس از عمل احساس نمی کند.

مزایای استاریون
*انجام پیوند و برش بافت با دقت بالا و جداسازی تمیز، دقیق و مطمئن.
*عدم آسیب به بافت های اطراف و دیگر ارگان های بدن.
* عدم خونریزی در حین و بعد از عمل(در حالیکه در جراحی با الکتروکوتر و یا لیزر، خونریزی بعد از عمل تا چند روز ادامه دارد. )
* دوران نقاهت کوتاه مدت (48 ساعت بعد از جراحی بیمار می تواند به زندگی روزمره برمی گردد.)
* زمان جراحی استاریون کوتاه تر از جراحی با لیزر و الکتروکوتر است در نتیجه زمان بیهوشی کوتاه تری دارد.
* به دلیل قیمت پایین و مناسب از نظر اقتصادی به صرفه است.
* ایمن به دلیل عدم عبور جریان از بدن بیمار( شایان ذکر است جراحی با استفاده از دستگاه های دیگر نظیر الکتروکوتر به دلیل عبور جریان الکتریکی از بدن بیمار احتمال برق گرفتگی و سوختگی وجود دارد.(
* شایان ذکر است از آنجاییکه این وسیله مصرفی است لذا به طور کلی تحت پوشش و تعهد بیمه ها پس از اخذ فاکتور و تایید مصرف آن توسط اتاق عمل و جراح مربوطه قابل پرداخت می باشد ولی تقبل پرداخت یا عدم پرداخت آن کاملا به نظر کارشناس بیمه و نوع قرارداد شما به بیمه طرف قراردادتان بستگی دارد.
  

All Right Reserved

تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است
تمام حقوق این سایت برای شرکت پرشیامهر محفوظ است
 
طراحی وب سایت توسط