مشاوره درمان و خدمات VIP

مشاوره درمان و خدمات (VIP) یا همان مدیریت درمان (توریسم درمانی) عبارت است از مشاوره، راهنمایی و همراهی "درمان جو" به منظور افزایش آگاهی وی نسبت به بیماری و همچنین معرفی تکنیک های مختلف درمانی و جدیدترین متدهای تشخیص  و درمان و به دنبال آن کمک در انتخاب بهترین جراح، مرکز درمانی و جدیدترین روش درمان با کمترین هزینه ضمن استفاده از خدمات بیمه های دولتی و تکمیلی.

بر اساس اين طرح درمان جو میتواند از طريق مراجعه حضوري، تلفنی درطول ساعت اداري ویا اینترنتی باتعیین وقت قبلی از پایگاه های شرکت مستقر در مراکز درمانی مختلف، ضمن ويزيت و مشاوره اوليه که توسط پزشکان و متخصصین شرکت انجام میپذیرد از جزئيات روش درمان و پيش بيني تقريبي هزينه های درمانی آگاه شده و در صورت تمایل نسبت به استفاده از سرویس VIP در قالب پکیج درمانی و به دنبال آن مراحل یا پروسه درمانی را طی مينمايد.

بديهي است شرکت پرشيا مهر پس از دريافت درخواست بلافاصله نسبت به "هماهنگي و پذيرش فوري" با پزشک متخصص مربوطه ویا مرکز درماني مورد نظر اقدام نموده و کليه مراحل درمان را کنترل مينمايد.

درمان‌جو پس از مشاوره و ويزيت توسط متخصص مربوطه و به دنبال آن انجام آزمايشات و تشخيص‌هاي پاراکلينيکي از قبيل نوار قلب ، راديو لوژي MRI و غيره ، قدم به قدم هدايت خواهد شد تا يک مسير درست ، کوتاه واقتصادي به جهت تشخيص صحیح و درمان را طي کند. بديهي است درمان‌جو در قالب اين سرویس از لحظه ورود به مرکز درماني، پس از احراز هويت بصورت اختصاصي يا VIP توسط مرکز درماني پذيرش شده و سرويس دريافت مينمايد شايان ذکر است در صورت اعلام نیاز همواره يک کادر بيمارستاني مجرب او را همراهي نموده و درمان جو نيازي به همراه ندارد . پس از طي مراحل فوق با توجه به مدت زمان مورد نياز جهت دريافت نتايج آزمايشات به منظور ويزيت مجدد توسط متخصص مربوطه در اولين فرصت و نزديکترين زمان ممکن تعيين نوبت ميگردد و با توجه به نتايج گزارشات مجددا مورد معاينه دقيق و اقدامات بعدي يا نهايي قرار ميگردد.
مزاياي مشاوره و استفاده از خدمات ويژه سرويس  (VIP) :


1. اطلاعات جهت شناخت بهتر بيماري و همچنين معرفي و شرح آخرين متد درمان

2. معرفي مراکز درماني معتبر در شهر هاي مختلف ايران

3.  معرفي پزشک يا جراح مجرب در مراکز درماني مختلف در سراسر ایران

4.  آزادي در انتخاب مرکز درماني ، پزشک و يا جراح توسط درمان جو

5. تعيين نوبت فوري جهت ويزيت و معاينه اوليه

6.  هماهنگي و پذيرش فوري از مرکز درماني مورد نظر به منظور انجام آزمايشات و تشخيص هاي پارا کلينيکي و همچنين تعيين ويزيت مجدد توسط متخصصين با توجه به نتايج آزمايشات.

7.  در صورت نياز به بستري و يا عمل جراحي انجام کليه مراحل لازم جهت تشکيل پرونده ، پذيرش در بخش و يا اطاق ويژه VIP .

8. تهيه ايمپلنت ها ، ابزارهای مصرفی مورد نیاز جراحی
9. پرداخت کليه هزينه های بیمارستان توسط درمان جو مستقيما به مرکز درماني بر اساس تعرفه هاي رقابتی .

شایان ذکر است در حال حاضر کلیه خدمات مشاوره ای و عضویت در کلوپ سلامت پرشیا برای "درمان جو" رایگان می باشدجهت درخواست مشاوره با ما تماس بگیرید


09121255753

Info@persiamehr.com

  

All Right Reserved

تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است
تمام حقوق این سایت برای شرکت پرشیامهر محفوظ است
 
طراحی وب سایت توسط